SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skedar 11865026
nr 1186 5026
Skedar
+ sockersked, 8 st, silver, 180-tal. Längd: 13-20
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 maj 2018
kl 19:22:52
25/5 23:15:18
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver